maandag 29 april ledenavond

Aanstaande maandag, 29 april, is er weer een ledenavond.
Deze avond zal het een en ander worden uitgelegd over de regels die rond het houden van vogels zijn ingevoerd en zal Ruud wat laten zien over de opleiding “houder van vogels”, waar de laatste maanden ook veel over te doen is. Of het allemaal zo zwart-wit is, zoals sommige liefhebbers zeggen valt te bezien. Kom daarom vooral naar de ledenavond!
Het tweede deel van de avond staat in het teken van foto’s die door de leden zelf zijn ingestuurd. Er komen veel verschillende volières aan bod, veel gehouden vogels, broedkooien, broedresultaten en natuurlijk ook een aantal prachtige plaatjes uit de natuur waar natuurlijk voornamelijk vogels op te zien zijn.
Kom vooral langs op deze avond. Het eerste bakkie koffie of thee is van de vereniging.
Wij zien u heel graag om 20.00 uur in Café De Paus in Lutjebroek.

Reacties zijn gesloten.