jaarvergadering 27 mei

Aanstaande maandag, 27 mei, is er weer een ledenavond.
Deze avond staat in het teken van de jaarvergadering, waarin we als bestuur weer laten zien wat we gedaan hebben en wat we weer gaan doen. Ook voor de leden is dit dè gelegenheid om kenbaar te maken welke wensen er zijn voor bijvoorbeeld een lezing, evenement, reisje, of wat anders.
De jaarvergadering duurt nooit erg lang, dus kunnen we hopelijk weer snel weer lekker samen praten over vogels. Het deel na de pauze neemt Erik voor zijn rekening. Erik heeft iets bedacht, iets in elkaar gezet of iets geregeld. Wat dit is weet de rest van het bestuur ook niet, maar dat het leuk wordt staat vast!
Erik heeft vaker hele leuke quizzen, opdrachten en andere dingen voor de vereniging gedaan, dus kom vooral!!!
Wij hopen u te zien op maandag 27 mei. Het eerste bakkie koffie of thee is van de vereniging.
Wij zien u heel graag om 20.00 uur in Café De Paus in Lutjebroek.

Reacties zijn gesloten.